Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?


Datwyler

Datwyler е водещ световен производител на структурни кабелни системи. Повече от 100 години базираната в Швейцария компания създава иновации в ползва на своите клиенти, служители, акционери и обеството. Произвежданите от Datwyler структурни кабелни решения се отличават с качество и надеждност превъзхождащи стандартите.

Повече информация за Datwyler и предлаганите от тях решения за структурни кабелни системи може да видите на уеб сайта на производителя www.datwyler.com

  • 418055 NEW Module KS-T 5 1/8 tool-less Cat.5e Кийстон гнездо  
  • 418072 NEW Module KU-T 1/8 tool-less Cat.5e Кийстон гнездо UTP RJ45, бял цвят  
  • 418034 Празен панел за монтаж на вложка 45x45мм  
  • CU 502 4P NEW U/UTP кабел Cat. 5E, Solid, Euroclass Eca, FRNC/LSOH, 305м  
  • 418070 NEW Module KU-T 1/8 tool-less Cat.6 Кийстон гнездо UTP RJ45, бял цвят  
  • 433342 LC-LC Duplex пач корда, OM4 50/125 µm 2м  
  • 418033 Вложка 2p (за 2 бр. гнездо/кийстон) празна, под ъгъл, 45x45мм  
  • CU 5502 4P NEW F/UTP кабел Cat. 5E, Solid, Euroclass Eca, FR/PVC, 1000м  
  • 418054 NEW Module KS-TS 1/8 tool-less slimline Cat.6/Eᴀ Кийстон гнездо FTP RJ45  
  • 423712 LCD-SC/APC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м  
  • 418031 Вложка 1p slim (за 1 бр. гнездо/кийстон) празна, 22,5x45мм  
  • 309001 Свързващ кабел (пач корда) U/UTP неекраниран Категория 5Е FR/PVC изолация, 100MHz, скорост на пренос на данни до 1 Gigabit/s, 1м, сив