Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?



Комплект приемник и предавател за пренос на 8 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485 канал за данни; LED индикация; конектори: 1хSC/8хBNC; 5 Vdc/6W; работен обхват -15°C~65°C; включени адаптори в комплекта
  •  

Подобни продукти

  • HD-AHD-1V1D-T/RF Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км  
  • HD-AHD-4V1D-T/RF Комплект приемник и предавател за пренос на 4 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км