Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?



Производители
Брой оптични влакна
Категория оптични кабели
  • CLTD08OM3-PANC-Eca 8 ОВ армиран central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM3 50/125 μm,...  
  • 12GYXTY NEW 12 ОВ универсален кабел GYXTY, OS2 9/125 μm (ITU-T G.652.D), неармиран, поли  
  • CLTD04OM5-Eca NEW 4 ОВ универсален central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM5 50/125 μm, кон  
  • CLTD08OM5-Eca NEW 8 ОВ универсален central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM5 50/125 μm, кон  
  • CLTD12OM5-Eca NEW 12 ОВ универсален central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM5 50/125 μm, ко  
  • CLTD24OM5-Eca NEW 24 ОВ универсален central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM5 50/125 μm, ко  
  • CLTD04OM4-Dca NEW 4 ОВ универсален central loose tube оптичен кабел, Euroclass Dca, OM4 50/125...  
  • CLTD08OM4-Dca NEW 8 ОВ универсален central loose tube кабел, Euroclass Dca , OM4 50/125 μm, кон  
  • RAB-FO-X15-SL NEW 19" телескопичен (изтеглящ се) оптичен панел (ODF) за 24 x ST-ST или FC-FC Si  
  • CLTD12OM2-PANC-Eca 12 ОВ армиран central loose tube кабел, Euroclass Eca , OM2 50/125 μm,...  
  • KE-VFL NEW Фибро-оптичен визуален локатор на неизправности в оптичното влакно, laser per  
  • TB04OS2-Eca NEW 4 ОВ универсален distribution tight buffered кабел, Euroclass Eca , OS2 9/125 μm