Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?



Производители
Конектори оптични пач корди
Категория оптични пач корди
  • P05D-LCLC-020 LC-LC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м  
  • P09S-SCSC-500 NEW 50м SC-SC Simplex оптична пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09S-SCSC-1500 NEW 150м SC-SC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09S-SCSC-2000 NEW 200м SC-SC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09D-SCSC-500 NEW 50 метрова SC-SC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09D-SCSC-1500 NEW 150 метрова SC-SC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P05D-STST-020 ST-ST Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м  
  • P09D-SCSC-2000 NEW 200 метрова SC-SC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09S-LCLC-500 NEW LC-LC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 50м  
  • P09S-LCLC-1500 NEW LC-LC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 150м  
  • P09S-LCLC-2000 NEW LC-LC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 200м  
  • P09D-LCLC-500 NEW LC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 50м