Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?



Keline 601150 Вложка за кийстони, съвместима с Legrand® ValenaTM

  • Проектирана за 2 кийстона RJ45 за структурни кабелни системи
  • Право влизане
  • Всеки порт защитен с прахозащитен капак
  • Напълно съвместим с Legrand® ValenaTM единични и двойни рамки P/N: 774451, 774452, 774461, 774462, 770491, 770492
  • Legrand® рамката се поръчва отделно

Рамка

58х52 mm

Цвят

бял RAL9003

Повърхност

лъскава

Необходима дълбочина на инсталиране

35 mm

  •  

Подобни продукти

  • 601152 NEW Вложка за кийстони, съвместима с Legrand® ValenaTM Life  
  • 501009 NEW Modulo50 кутия за повърхностен монтаж за панел 601140-UP, 80/80/40мм  
  • 601120-OS2LCD NEW Modulo45 вложка с включени 2 x LC Duplex OS2 adapter, за монтаж в розетка, к  
  • 601120-OM3SC NEW Modulo45 вложка с включени 2 x SC Simplex OM3 adapter, за монтаж в розетка,