Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?



601152 Вложка за кийстони, съвместима с Legrand® ValenaTM Life

  • Проектирана за 2 кийстона RJ45 за структурни кабелни системи
  • Кабелите влизат под ъгъл
  • Всеки порт защитен с прахозащитен капак
  • Legrand® рамката се поръчва отделно
  • Напълно съвместим с Legrand® ValenaTM единични и двойни рамки с P/N 754001, 754002, 754003, 754004, 754005, 754011, 754012, 754013

Рамка

58х52 mm

Цвят

бял RAL9003

Повърхност

лъскава

Необходима дълбочина на инсталиране

35 mm

  •  

Подобни продукти

  • 601150 NEW Вложка за кийстони, съвместима с Legrand® ValenaTM  
  • 501009 NEW Modulo50 кутия за повърхностен монтаж за панел 601140-UP, 80/80/40мм  
  • 601120-OS2LCD NEW Modulo45 вложка с включени 2 x LC Duplex OS2 adapter, за монтаж в розетка, к  
  • 601120-OM3SC NEW Modulo45 вложка с включени 2 x SC Simplex OM3 adapter, за монтаж в розетка,